O nás

 
 
Úvod > O nás
 

O nás

Vitajte!
Sme spoločnosť so stabilným zázemím a bohatými skúsenosťami, čoho dôkazom je aj fakt, že na slovenskom trhu pôsobíme od roku 1991. Za dobu vyše dvadsiatich rokov sa nám podarilo na tomto trhu nie len udržať, ale aj vyčnievať v silnom konkurenčnom prostredí a považujeme sa preto za jedných z najlepších.
Presvedčíme Vás o tom svojími bohatými skúsenosťami a službami v oblasti predaja cyklistických a športových potrieb a doplnkov, kvalitného technického poradenstva a rýchleho servisu najrôz- nejších svetových značiek bicyklov a príslušenstva ako sú Kelly's, Ctm, Mayo, Tempish, Shimano, Dema, atď.
Zárukou kvalitných služieb je ich nadštandartnosť, pokúšame sa servisovať Vaše bicykle do 24 hodín, vieme dovoz objednaného tovaru zabezpečiť do prevádzky alebo priamo k Vám domov. Ak sa Vami hľadaný tovar nebude nachádzať na predajni, máme pre Vás objednávkové katalógy. Presvedčte sa o tom osobne a buďte ďalším v rade spokojných zákazníkov, ktorí nás nachádzajú na tom istom mieste už vyše dvadsať rokov. Nestrácajte teda čas zbytočným behaním po obchodoch a hypermarketoch. V našej predajni nájdete všetky druhy bicyklov a originálnych komponentov pod jednou strechou za najlepšie ceny v širokom okolí. Privítame Vás s úsmevom na tvári, ochotou poradiť a pomôcť pri správnom výbere.

 
 
 
30